O NÁS 

Naše společnost zastává názor, že nejdůležitější je spokojený klient a o to nám ve firmě jde nejvíce. Individuálním přístupem ke každému klientovi nastavíme optimální řešení jeho potřeb. Našimi partnery jsou profesionální poradci s dlouholetou praxí ve finanční sféře a pojišťovnictví a s rozsáhlými znalostmi problematiky pojištění 

Společnost KRONIES s.r.o. je členem jedné z největších sítí pojišťovacích makléřů v České republice, OK BROKERS a díky tomuto členství nabízíme vysokou kvalitu námi poskytovaných služeb

K produktové spolupráci si vybíráme stabilní, silné finanční instituce s dlouholetou tradicí, důležitá je pro nás rozsáhlá produktová nabídka, kapitálová síla a spolehlivost dané instituce.

V případě pojistné události Vám pomůžeme s řešením a provedeme Vás celým procesem tak, aby Vy sami jste neztráceli čas hledáním řešení, ale mohli jste se věnovat své práci nebo svým zálibám. 

Nepřijdeme k Vám ve značkovém obleku na míru, ale přijdeme k Vám s přirozeností, která je nám nejbližší. Nejsme zastánci formálních postupů a s našimi klienty máme dlouhodobé vztahy, které již dávno přešly ve vztahy přátelské. 

Ozvěte se nám a my uděláme všechno proto, abyste byli spokojeni a za čas mohli taky říci, že už jsme ,,staří přátelé..."